Vyhľadávanie

Ploché hnacie remene

 

 

Ponúkame výrobu a montáž širokého sortimentu plochých hnacích remeňov určených na pohon zariadení, ktoré nájdu využitie v rôznych odvetiach priemyslu.


Ponúkame vám tieto typy remeňov:   

 

 

GTI

Vysokovýkonné remene pre stredné a vysoké výkonnostné triedy. Dobrá odolnosť voči oderu a opotrebeniu. Odolnosť voči olejom a mastnote, antistatický. Dimenzovaný pre valcovne, rezačky a sekačky, hoblovačky, atď.

 

 

GGT

Remene pre tangenciálny pohon. Tichý chod, odolnosť proti oderu a tepelná odolnosť. Odolnosť voči olejom, mastnotám a prachu, dobrá priľnavosť a vysoký výkonnostný stupeň. Určené pre viacnásobný pohon.

 

DG

Unášacie remene so symetrickým zdvojeným povrchom zo špeciálneho elastomeru zaručujúceho stabilné vlastnosti. Antistatický. Použitie pri falcovačkách, špirálových bandážovacích strojoch, pohone valčekových transportných tratí, triediacich poštových strojoch, v papierenskom a kartonážnom priemysle, atď.

 

DG HS

Vysokorýchlostné remene pre skladacie a lepiace stroje.

 

 

T-E

Vysokovýkonné ploché hnacie remene pre stredné a vysoké výkonnostné triedy. Tangenciálne pohony, určený pre malé priemery remeníc.

 

 

ST160, SS200, SS240

Remene s PES ťažnou kostrou. Používa sa ako náhrada klasických kožených s možnosťou spojovania šitím, lepením a sponkovaním.

 

DG-E

Vysokovýkonné remene so zvýšeným nánosom elastomeru. Vhodné pre papierensky a kartonážny priemysel.

 

UTI

Remene s pracovnou stranou z chrómovej kože. Doporučované predovšetkým na pohony, kde dochádza k veľkému zaťaženiu remeňa. Pracovná strana z kože umožňuje krátkodobé preklzovanie bez poškodenia. Určené pre pohony s presúvaním remeňa, rámové píly, sekačky, drtiče kameňa, papierenský priemysel, pohon mlynov, atď.

 

UUI

Remene s obojstrannou pracovnou stranou z chrómovej kože. Vlastnosti a oblasť použitia ako u UTI. Je určený najmä pre niekoľkonásobné a krížové pohony.

 

Spojovanie remeňov sa prevádza vo vyhrievaných lisoch. Realizujeme aj servis, poradenstvo a montáž priamo u zákazníka.

 

 

 

Prejsť na     Dopravné pásy PVC, PU

 

 

Súbory na stiahnutie